PRÁCA, KTOROU
SA RADA POCHVÁLIM

Staňte sa súčasťou nášho tímu.

Budete pracovať na výrobnej linke, kde výroba prebieha podľa vysokých štandardov kvality a určených procesov.

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok do kmeňového stavu Jaguar Land Rover Slovakia, s požiadavkou na flexibilitu a ochotu pracovať na zmeny počas 5-dňového zmenového režimu od pondelka do piatka.

OPERÁTOR/KA VÝROBY

NÁSTUPNÁ MESAČNA MZDA: 1397€*

zahŕňa zaručenú tarifnú mzdu 1 270€
+ osobný bonus do 10% max 127€
…a ručíme jej navýšenie počas 6 rokov a ihneď zmluvu na dobu neurčitú

ŠIROKÁ PONUKA BENEFITOV

 • Autobusová doprava zadarmo alebo príspevok na dopravu
 • Stravovanie za 1€
 • 400€ ročne na benefity podľa vášho výberu
 • Do 200 € príspevok na regeneráciu a vzdelávanie
 • Príplatky za nadčas počas víkendu nad rámec Zákonníka práce
 • 100% hradené životné a úrazové poistenie, príspevok na DDS
 • Ďalšie benefity vám radi predstavíme, keď sa zaregistrujete 

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Nitra

Zabezpečíme vám školenia a podporu, aby ste našli prácu, ktorou sa radi pochválite.

* všetky sumy v eurách sú uvádzané v hrubom

ĎALŠIE PRACOVNÉ POZÍCIE V JAGUAR LAND ROVER SLOVAKIA

PRIDAJTE SA K NÁM!

BENEFITY

Ponúkaný odmeňovací balíček zahŕňa základnú mzdu a osobný bonus 0-10% (ráta sa podľa stanovených kritérií a zo základnej mzdy). Na základe vašich skúseností môžete získať po zapracovaní kompetenčný príplatok podľa interných pravidiel. Príplatky za nadčasy alebo za prácu cez víkend či v noci poskytujeme vyššie, ako je právne vyžadované. Do roku 2028 vám garantujeme každoročný nárast základnej mzdy.
Vy sami najlepšie viete, ako chcete využiť svoj voľný čas, či už na relax, vzdelávanie, starostlivosť o zdravie alebo pohodlné nákupy. Po odpracovanom roku vám každý september poskytneme 400 €, aby ste si sami vybrali z našich Jaguar Land Rover benefitov.
Myslíme s vami na budúcnosť: Jaguar Land Rover vám prispieva 3% zo súčtu vášho platu a kompetenčného príplatku na doplnkové dôchodkové sporenie a v plnej výške vám budeme hradiť životné a úrazové poistenie, ak sa pre ne rozhodnete.
Stravovanie len za 1 €. Počas prestávok si môžete oddýchnuť alebo sa občerstviť výberom zo širokej ponuky nápojov a malého občerstvenia z automatov, ktoré sú umiestnené v oddychových zónach.
Váš rozvoj je pre nás dôležitý, preto ponúkame možnosť vzdelávania, školení aj kariérneho rastu.
Príplatky za nadčasy poskytujeme vyššie, ako je právne vyžadované.
Do práce sa môžete pohodlne zadarmo dopraviť našou autobusovou dopravou, ktorá je zabezpečená na rôznych trasách z okolitých miest aj obcí; ak sa rozhodnete pre inú dopravu do/z práce, poskytneme vám príspevok vo výške 60 € mesačne.
Ak bývate nad 70 km od Nitry, môžete využiť ubytovacie možnosti v blízkosti závodu so zabezpečenou pohodlnou a bezplatnou dopravou z/do práce. Cena za ubytovanie: 1. mesiac zadarmo, 2. mesiac 50 EUR, 3. mesiac 75 EUR a od 4. mesiaca si začnete prispievať 100 EUR. Radi vám poskytneme viac informácií, ak budete mať o uvedené služby záujem.
Po 12tich nepretržite odpracovaných mesiacoch získate výročný bonus ako príspevok na regeneráciu a vzdelávania vo výške 200 €.
Odporučte nového kolegu a získajte bonus za odporučenie vo výške 250 EUR v hrubom. Čím viac úspešných kandidátov odporučíte tým viac môžete získať.
Na relax, regeneráciu či šport v kruhu kolegov slúži od októbra 2023 naše nové Centrum zdravia a pohody. Fitness centrum, multifunkčné ihriská, stolný tenis a futbal, joga, masáže, vyživový, psychologický a právny poradca priamo v závode pomáhajú všetkým našim zamestnancom nielen starať sa o svoje zdravie, ale aj utužovať priateľské vzťahy s kolegami v špičkovo vybavených priestoroch a úplne zadarmo.

REGISTRÁCIA

  Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

  Kde sídlime a ako sa k nám dostanete:

  Jaguar Land Rover Slovakia, s.r.o.

  Horné lúky 1

  949 01 Nitra

   

  ROZPIS ZVOZOVEJ DOPRAVY 

  Ako na zelenej lúke v Nitre vyrástla špičková automobilka Jaguar Land Rover:
  V závode vyrábame Land Rover Discovery a Land Rover Defender:

  PREDSTAVUJEME
  CENTRUM ZDRAVIA A POHODY JLR

  Pre našich zamestnancov sme otvorili Centrum zdravia a pohody, kde sa môžu venovať fyzickej, či mentálnej regenerácii. Vybudovali sme ho tak, aby tu každý našiel to svoje, či už je jednotlivec, alebo sa príde odreagovať celý tím. Pohoda zamestnancov je pre nás veľmi dôležitá a v tomto centre nájdu všetko potrebné na načerpanie nových síl.
  Fitness centrum, multifunkčné ihriská, stolný tenis a futbal, joga, masáže, vyživový, psychologický a právny poradca priamo v závode pomáhajú všetkým našim zamestnancom nielen starať sa o svoje zdravie, ale aj utužovať priateľské vzťahy s kolegami v špičkovo vybavených priestoroch a úplne zadarmo.

  Pozrite si video z nášho centra zdravia a pohody

  Jaguar Land Rover je najväčším automobilovým výrobcom vo Veľkej Británii, prináša technické inovácie a používa najmodernejšie technológie na výrobu jedných z najžiadanejších luxusných vozidiel na svete značiek Jaguar a Land Rover.

  Na jeseň 2018 sme otvorili náš najnovší výrobný závod v Nitre, kde vyrábame vozidlá Land Rover Discovery. K tomuto modelu pribudol od septembra 2019 Land Rover Defender.

  Začnite už dnes s budovaním svojej kariéry. Ponúkame vám stabilitu: trvalý pracovný pomer, kariérny rast a bezplatné školenia na prácu s pokročilými technológiami. To všetko pri výrobe prémiových modelov Land Rover.

  ZAREGISTRUJTE SA

  Nemáte čas čítať informácie? Zaregistrujte sa ihneď a všetko potrebné vám povieme telefonicky.

   Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.